У организацији удружења „Лига 33“ реализована је обука кројења и шивења  у школској 2022/2023. години за ученике са текстилног одсека, у оквиру секције. Након успешно савладане и реализоване обуке, додељени су сертификати  ученицама IV т:  Милици Гигић, Даници Цветковић, Карини Милојевић, Теодори Марјановић, Теодори Рајковић и Маји Паовић. Захвалнице су уручене Уметничкој школи, директорки школе Ани Николић и професорки координатору обуке Татјани Перевалов.  Захваљујемо се њиховим едукаторима госпођи Славици Јовановић и господину Миши Павловићу, који са удружењем Лига 33 несебично пружају подршку нашим ученицима, њиховој професионалној оријентацији, развоју предузетништва и учењу додатних вештина.