У организацији удружења „Лига 33“ реализована је обука кројења и шивења за ученике одсека дизајн текстила. Обука је почела 2. 11. 2020. и одржавала се једном недељно у трајању од два сата.

Ученице су успешно савладале обуку, самостално сашиле више одевних комада, па су спремније и за самосталну делатност и за потпунији рад на дизајну. Након реализоване обуке, додељени су сертификати ученицама IV т, Тамари Рајковић и Теодори Ристић. Захвалнице су уручене Уметничкој школи, директорки школе Ани Николић и професорки координатору обуке Татјани Перевалов. Поред квалитетног образовања, школа и ,,Лига 33“ допринели су развијању предузетничког духа.

Захваљујемо се њиховом едукатору, госпођи Славици Јовановић и господину Миши Павловићу.