МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР
“Салетов терен” је данас био центар позитивне енергије, тимског духа и заједништва, све оно за шта је наш Саша живео.
У школском дворишту данас је одржан четврти по реду меморијални турнир у знак сећања на прерано преминулог наставника физичког васпитања и колегу Сашу Виденовића. На турниру у одбојци учествовало је пет екипа, а победу је однела четврта екипа.