Петра Арсић IIIг

• III НАГРАДА •

Литерарни конкурс “Још увек сам дете” у оквиру 5. Фестивала дечијег стваралаштва “Уметник школске клупе”, Народна библиотека “Радоје Домановић” у Лесковцу

Ментор: Марија Глиџић

 

Даница Николић IVе

Ана Дејановић IVе

Хелена Поштић Iе

Нина Антанасијевић Iе 

• II МЕСТО – ЕКИПНО •

Такмичење средњих и основних школа у стрељаштву,
Савез за школски спорт у Нишу

Ментор: Тања Митић

Ксенија Тошић IIIг

• II НАГРАДА •

Ликовно такмичење Стварамо зеленију будућност , ЕУ ПРО календар за 2024. годину.
Oрганизатор Програм ЕУ
за локални развој – ЕУ ПРО плус 2023/24.

Ментор: Данијела Давидовић

Страхиња Радојковић IIлт

• II МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Емилија Јоцић IIIт

• I МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Вукан Васковић Iе

• I МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Лена Миљковић Iе

• III МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Јелена Перић IVг

• III МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Дуња Величковић Iг

• III МЕСТО •

Општинско такмичење из историје за ученике
нишких градских општина

Ментор: Душан Јефтић

Теодора Стоиљковић Iлт

• II МЕСТО •

Међународни ликовни конкурс
Ваздухопловни спотови за миран свет,
Ваздухопловни савез Србије
и Светске ваздухопловне федерације (ФАИ)

Ментор: Невена Стефановић

Петра Арсић IIIг

• III НАГРАДА •

Републички калиграфски конкурс са међународним
учешћем “Уметност писма – КАЛИГРАФИЈА”,
Министарство просвете Републике Србије
и Удружење војвођанских учитеља

Ментор: Милена Симић

Андрија Алексић IIлт

• НАГРАДА •

XII Међународни конкурс хумора и сатире,
Клуб уметничких душа из Мркоњић Града

Ментор: Марија Глиџић

Анастасија Михајловић IIг 

• ПОСЕБНА ПОХВАЛА •

5. Међународна дечја ликовна изложба малог формата
Мини рестАрт, Образовно-културни центар “Рестарт”,
Велика Плана

Ментор: Данка Степић Брковић

Андрија Алексић IIлт

• ПОСЕБНА ПОХВАЛА •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Јулијана Цветановић IIIе

• III МЕСТО•

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Андријана Младеновић IIIг

• ПОХВАЛА •

Манифестација за децу и младе из области ликовне уметности

“Минијатурни бијенале 10”

Културни центар Горњи Милановац

Ментор: Милена Симић

Петра Арсић IIIг

• I НАГРАДА •

Литерарни конкурс “Ускликнимо с љубављу”,
Клуб књижевних стваралаца “Димитрије Туцовић” и
Библиотека “Димитрије Туцовић”

Ментор: Марија Глиџић

Јелена Перић IVг

• II МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Дуња Величковић Iг

• II МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Емилија Јоцић IIIт

• II МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности “Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Јулијана Цветановић IIIе

• I МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности “Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Михаила Гачић Iе

• III МЕСТО •

Окружно такмичење из енглеског језика

Ментор: Маја Андрић

Мила Живановић Iг

• I МЕСТО •

Међународни ликовни конкурс
Ваздухопловни спотови за миран свет,
Ваздухопловни савез Србије
и Светске ваздухопловне федерације (ФАИ)

Ментор: Невена Стефановић

Вукан Васковић Iе

• II МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Петра Милосављевић IIг

• III МЕСТО •

VII Републичко такмичење из класичних ликовних медија
за ученике уметничких школа на тему “Призори”,
организатор Школа за дизајн

Ментор: Ивана Савић

Нина Антанасијевић Iе
Ана Дејановић IVе 

• III МЕСТО •

(екипно)

Такмичење средњих школа града Ниша у стоном тенису,
Савез за школски спорт у Нишу

Ментор: Тања Митић

 

Петра Арсић IIIг

• III НАГРАДА •

Међународни литерарни конкурс
“Млади чувари српске народне културе 2023. године у Чачку

Ментор: Марија Глиџић

Катарина Павловић IIг

• ПОСЕБНА НАГРАДА КОМПАНИЈЕ МЕТАЛАЦ •

Манифестација за децу и младе из области ликовне
уметности

“Минијатурни бијенале 10”

Културни центар Горњи Милановац

Ментор: Ивана Ђорђевић

Петра Арсић IIIг

• III МЕСТО •

Литерарни конкурс “Месец књиге 2023”,

Народна библиотека “Свети Сава” у Аранђеловцу

Ментор: Марија Глиџић

Катарина Станисављевић Iг

• III МЕСТО •

Општинско такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Андрија Алексић IIлт

• II МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности “Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јелена Мирковић

Петар Јовановић IIIлт

• III МЕСТО •

Окружно такмичење из енглеског језика

Ментор: Маја Андрић

Петра Стојановић IIе

• III МЕСТО •

Окружно такмичење из енглеског језика

Ментор: Снежана Потић

Петра Арсић IIIг

• I МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Марија Глиџић

Катарина Станисављевић Iг

• II МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Дуња Величковић Iг

• II МЕСТО •

Окружно такмичење из књижевности
“Књижевна олимпијада 2024”

Ментор: Јасмина Станковић

Софија Дојчиновић IIг

• I МЕСТО •

VII Републичко такмичење из класичних ликовних медија
за ученике уметничких школа на тему “Призори”,
организатор Школа за дизајн

Ментор: Ивана Савић