Ученици и професори Уметничке школе, поред успешно реализоване наставе на даљину, остварују успехе и на актуелним конкурсима.

На Другом међународном дечјем ликовном конкурсу Мини рестАРТ освојили су многобројне награде у категорији од 14 до 18 година. Прва награда припала је Ини Мишевић, ученици одељења IIIлт, а друга награда Ани Величковић, такође из одељења IIIлт. Обе ученице су под менторством професорке Иване Станковић. Трећу награду освојила је Даница Стојановић, ученица одељења IVг, ментор је професорка Данијела Давидовић.

Похваљене су Меланија Цветковић Ie и Сара Николић IIe, ментор је професорка Данка Степић Брковић, као и Габријела Петровић IIг, под менторством професорке Оливере Станковић Петровић. Посебно је похваљена и професорка Уметничке школе Ивана Станковић.

Честитамо свим награђеним и похваљеним ученицима, као и њиховим менторима.