У Уметничкој школи се 25. децембра одржао већ традиционални Дан под маскама, када и наставници и ученици имају прилику да током једног наставног дана буду неко други. Захваљујући организацији професора и Ученичког парламента, један обичан радни дан претворен је магичан дан под маскама.

Наша директорка Ана Николић имала је данас посебно обезбеђење, ученике IV е, имали смо још једног домара Зокија, новогодишњу јелку која је сијала без струје, Круелу Девил и незаобилазне далматинце, Салвадора Далија, Сунце, вилењаке, вештице, Девојку са бисерном минђушом, Деда Мраза, каубоје и многе друге.

Као и претходних година, ученици и колектив Уметничке школе показали су своју креативност. Дан под маскама протекао је успешно, а оно што бисмо нарочито истакли јесте то да маске нису успеле да сакрију осмехе на лицима свих присутних.